Digitalizace a velkoformátový tisk pro architekty

Tiskárny a skenery
13. 5. 2024

Zjistěte, jak vám digitalizace a velkoformátový tisk usnadní práci a sdílení vašich vizí s okolním světem. V architektuře a designu, kde je vizualizace konceptů naprosto nezbytná a způsob prezentace nápadů ovlivňuje, zda vám klient dá zelenou, budou právě tyto technologie vašimi skvělými spojenci. 

Digitalizace a velkoformátový tisk pro architekty

Digitalizace ve světě architektury  

Především usnadňuje úpravy a sdílení výkresů s klientem. Důležitá je ale i pro archivaci všech potřebných plánů. V případě přestaveb a úprav už existujících objektů vám pak digitalizace jejich současných fyzických plánů usnadní práci i kooperaci s kolegy. 

Tip: Přečtěte si také, jak vytvořit digitální archiv projektové dokumentace

Velkoformátový tisk a jeho využití 

Ať už se jedná o plány budov, detailní výkresy interiérů, nebo atraktivní vizualizace pro vaše klienty, velkoformátový tisk vám je pomůže ukázat v jejich plné kráse a se všemi podrobnostmi.  

Stavaři a další pracovníci, kteří budou vaši vizi realizovat, pak budou mít v rukou jasný, přehledný, detailní plán díky velkoformátovému tisku ve fyzické – a díky digitalizaci naopak v digitální – podobě podle dané situace a preferovanému způsobu zobrazování dat. 

Jak jsme pomohli studiu Jakub Cigler Architekti 

Podělíme se s vámi o příklad z praxe. Studio Jakub Cigler Architekti se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou (sem spadá vývoj vlastních materiálů, důraz na minimum odpadu, promyšlené využití prostoru, sociální a kulturní rozměr staveb apod.). Než jsme navázali spolupráci, tak si tiskli veškeré materiály na vlastní tiskárně. Ta byla ale už zastaralá a kompletace jim zabírala zbytečně moc času. Proto na nás velkoformátový tisk outsourcovali

Vybrali jsme vhodný plotr a převedli všechny procesy spojené s tiskem k nám do Copy General. Projektanty jsme proškolili, aby spolupráce běžela jak švýcarské hodinky. A dokonce jsme se ujali hlídaní rozpočtu na tisk. 

Studio si s tiskem tedy už nemusí dělat starosti a má záruku, že dostane potřebný projekt vytištěný v domluveném termínu a v perfektní kvalitě.  

Tip: Podívejte se také, jaké je nejvýhodnější řešení tisku projektové dokumentace

Jak přesně pomůžeme architektům?  

Pojďme konečně k jádru pudla a řekněme si, jak konkrétně můžeme architektům pomoci. 

Digitalizaci máme v malíčku 

Poskytujeme skenování a digitalizaci od stavební, projektové a realizační dokumentace až po citlivé dokumenty. Neobdržíte od nás pochopitelně jen čistě oskenovaný obrázek, ale doplníme k němu všechna potřebná metadata, nahrajeme vše do cloudu a pokud bude dokumentace více, nabídneme i její uspořádání do přehledného archivu

Výkresy také opatříme štítky a popisky, díky kterým je kategorizujeme tak, abyste nemuseli ztrácet čas hledáním. Samozřejmostí je také vyzvednutí a následné doručení všech fyzických materiálů přímo z vašeho pracoviště. Koukněte na podrobnosti o službě

Velkoformátový tisk v perfektní kvalitě 

Používáme prvotřídní inkoustové tiskárny od HP a podle povahy vaší zakázky vytiskneme materiály na tom nejvhodnějším modelu. Moc dobře víme, co je nejlepší pro barevný tisk s mnoha detaily i naopak pro technický výkres.  

Materiály nám na pár kliknutí šifrovaně pošlete pomocí aplikace. My pak vše v perfektní kvalitě vytiskneme, orazítkujeme, zabalíme, zkompletujeme a dovezeme na vaši adresu – kdykoliv a se zárukou dodání. Podívejte se na detaily

Velkoformátové tiskárny a skenery 

Chcete mít nad tiskem plnou kontrolu nebo jste na tisknutí přímo ve studiu zkrátka zvyklí? Pokud potřebujete mít tyto technologie u sebe, nabízíme špičkový výběr velkoformátových tiskáren a skenerů. Jsme čtyři roky po sobě HP partnerem roku a patříme ke špičce mezi dodavateli technologií HP. Proto vám spolehlivě poradíme s výběrem toho nejlepšího zařízení přesně pro vaše potřeby.  

Kdo chce tisk a žádný risk? 

Digitalizace a velkoformátový tisk jsou nezbytní pomocníci, ať už jde o zefektivnění vaší práce, prezentaci projektů v co nejlepším světle, archivaci, nebo sdílení podkladů s kolegy. A my jsme tu od toho, abychom vám pomohli těchto možností využít naplno. Kontaktujte nás – poradíme vám, jaké řešení je nejlepší právě pro vás. 

Sdílet článek na sociálních sítích: > > >
Kontaktujte nás

Další články

Volba správné náplně do tiskárny zvyšuje kvalitu vašich tisků, ale také prodlužuje životnost vaší tiskárny a zajišťuje, že výstupy dostanete v potřebné kvalitě hned při prvním vytisknutí. Výběrem správných náplní do tiskáren si tak ve finále ušetříte práci. Tohle všechno víte, ale přesto vám dělá problém se v náplních zorientovat? Tak přesně pro vás jsme připravili tento přehled.

Technologie stále uhánějí dopředu mílovými kroky a my máme radost, že vám s příchodem nového roku můžeme představit i nové modely tiskáren HP, které jsou opravdu revoluční. Jistě vytrhnou trn z paty mnoha firmám, a to zejména pro jejich obrovskou všestrannost.

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies