Záruční i pozáruční opravy a servis tiskáren HP 

-----------

Provádíme záruční opravy všech plotrů a tiskáren HP zakoupených v ČR. V rámci tovární záruky vám garantujeme opravu tiskárny HP či plotru přímo u vás ve vaší společnosti. Stejně tak všechny pozáruční opravy tiskáren poskytujeme formou servisu na místě. 

Záruční i pozáruční opravy a servis tiskáren HP 

Proč Copy General?

---------
>
Certifikovaný servisní tým
Jediní servisní partneři pro HP PageWide XL v ČR
>
Bez ztráty dat
Tiskový back-up
>
Rychleji než autorizovaný servis
Oprava do 2. pracovního dne
>
Po záruce bez problémů
Předběžná diagnostika zdarma u pozáručních oprav

Jsme autorizovaný servis HP DesignJet a HP PageWide XL

---------
Plotry a tiskárny HP známe dokonale

Plotry a tiskárny HP známe dokonale

---------

Provádíme stovky instalací, profylaxí i oprav ročně v ČR a se servisováním máme desítky let praxe. Našimi zaměstnanci jsou zkušení technici, kteří působili přímo v rámci HP. Denně používáme desítky tiskových strojů HP, a navíc společnosti HP pomáháme s laděním technologie ještě ve výrobě. Díky tomu je dokonale známe ještě před jejich uvedením na trh. Máte tak jistou perfektního know-how

Nekompromisní rychlost

---------

Podléháme nejpřísnějším kritériím ze strany HP na rychlost a úroveň servisu. Díky širokému týmu certifikovaných techniků vyřešíme třetinu oprav již v den nahlášení.  

Nekompromisní rychlost

Jak jsme pomohli našim klientům?

Společnost Sweco Hydroprojekt je přední evropská technická, architektonická a poradenská společnost, která šetrně využívá přírodních zdrojů a snižuje negativní vlivy na životní prostředí v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Její zaměstnanci mají kvalifikaci a zkušenosti v nejrůznějších oborech od hydraulického přes stavební a strojní až po elektrotechnický a finanční. Působí především na trhu v Česku a na Slovensku, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. 

Společnost Jakub Cigler Architekti je architektonické studio, které se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou. Jeho návrhy byly dokonce mnohokrát oceněny a jméno Jakuba Ciglera znají mnozí, a to nejen z řad odborné veřejnosti. Proto je nám ctí, že jsme mohli ateliéru poradit a pomoci s tiskem výkresové dokumentace, kterou s přibývajícím množstvím zakázek už sami nestíhali.  

Společnost Benefit Print působí v Brně jako poskytovatel tiskových služeb se speciálním zaměřením na projekční a stavební společnosti, jejich služby ale hojně využívají i projektanti, architekti, reklamní agentury a grafická studia. Hlavním produktem Benefit Print je především tisk a kompletace projektové dokumentace, což je poměrně unikátní služba. A naším úkolem bylo ji trochu více podpořit. 

Naše služby využívá více než 500 našich klientů
Cigler
Afry
Obermeyer
Hochtief
Casua
Provádíme záruční i pozáruční opravy

Provádíme záruční i pozáruční opravy

---------

Jsme jediní servisní a prodejní partneři HP v ČR, kteří poskytují servis tiskáren HP PageWide XL, a to přímo na místě kde, stroj provozujete. Navíc servis na místě poskytujeme nejen na tovární záruku či prodloužené záruky typu carepack, ale i na všechny pozáruční opravy. Podléháme nejpřísnějším kritériím ze strany HP na rychlost a úroveň servisu. Pokud by se vaše zařízení nepodařilo zprovoznit, vytiskneme vám dokumenty na našich plotrech a dovezeme vám je.  

Nekompromisní standard služeb

---------

Přinášíme nejnovější velkoformátové technologie pro tisk a skenování do Čech. Jako provozovatel desítek tiskových středisek víme, jak je důležité mít stroje neustále v kondici. 

 

Nekompromisní standard služeb

Máte zájem o naše služby a řešení nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám nebo zavolejte.

-----------
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up 24/7
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies