Prodej a pronájem velkoformátových tiskáren a tiskových plotrů

-----------

Zajišťujeme prodej a servis kompletního produktového portfolia HP DesignJet. V České republice jsme výhradním dodavatelem a servisem velkoformátových tiskáren HP PageWide XL. U vybraných modelů řady HP DesignJet a HP PageWide XL nabízíme i pronájem. Po sjednanou dobu budete platit měsíční paušál a po skončení si stroj můžete odkoupit. Vaše staré zařízení můžeme vykoupit.

Prodej a pronájem velkoformátových tiskáren a tiskových plotrů

Proč Copy General?

---------
>
Jsme partnerem HP
Jako autorizovaný partner HP – DesignJet Specialist a DesignJet Production Specialist máme přístup k neveřejným promoakcím. Ať už se jedná o výkup starého plotru nebo speciální ceny.
>
Velkoformátové tiskárny používáme denně už 30 let
Díky našim zkušenostem s velkoformátovými tiskárnami máte jistotu komplexního servisu a poradenství.
>
Možnost financování
Řady HP DesignJet a HP PageWide XL nabízíme i pronájem. Po sjednanou dobu budete platit měsíční paušál a po skončení si stroj můžete odkoupit.
>
Oprava do dalšího pracovního dne
Řadu dílů a produktů držíme skladem a reagujeme do druhého pracovního dne. Vy tak máte zaručenou opravu v nejrychlejším možném termínu na trhu.

Máme technologické řešení pro každý typ tisku či skenu

---------
Plotry HP DesignJet  

Plotry HP DesignJet  

---------

Řada HP DesignJet jsou plotry a multifunkční zařízení pro technický tisk i profesionální tiskárny pro tisk velkých formátů fotek, grafiky a reklamních materiálů. Dělí se na řadu T a řadu Z.

Řada T jsou plotry a multifunkce určené k tisku technické dokumentace i GIS. Skvěle zvládnou čárovou grafiku, ale i vizualizace a prezentační tisk.
Více o řadě T

Řada Z je grafická řada velkoformátových tiskáren určená k tisku velkých formátů fotografií, grafiky, reklamních materiálů i map.
Více o řadě Z

Velkoformátové tiskárny HP PageWide XL

---------

HP PageWide XL je nejrychlejší velkoformátová technologie ve své třídě. Jedná se o řadu velkoformátových produkčních tiskáren, které umožňují tisknout až do šíře 101 cm. Stojí na inovativní jednoprůchodové technologii, díky které zvládne tisknout rychleji v porovnání s klasickými plotry a laserovými tiskárnami.

Více o řadě XL

Více o řadě XL PRO

Velkoformátové tiskárny HP PageWide XL

Democentrum velkoformátových tiskáren

---------

Navštivte naše předváděcí centrum, ve kterém vám ukážeme práci s velkoformátovými tiskárnami v praxi. Využít můžete i konzultaci s HP expertem, který vám poradí ohledně tiskových zařízení HP DesignJet a tiskových materiálů HP.

Democentrum velkoformátových tiskáren

Jak jsme pomohli našim klientům?

Společnost Pontex působí na českém trhu přes 30 let a zabývá se především projektováním dopravních a silničních staveb, zejména mostů a inženýrských konstrukcí. Zaměstnává přes 80 pracovníků s dlouholetými zkušenostmi s projektováním a konzultačními službami u nás i v zahraničí. Firma Pontex se na nás obrátila s žádostí o digitalizaci svého archivu projektové dokumentace.

Společnost PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA je tradičním českým výrobcem kabelů s historií sahající již do roku 1921. Své výrobky vyváží do celého světa a patří k předním výrobcům elektrických vodičů. Na nás v Copy General bylo, abychom této zavedené firmě s více než stoletou tradicí pomohli s digitalizací stejně starého archivu.

Práci úseku technické správy Domažlické nemocnice, a.s. každodenně komplikovala neuspořádanost archivu a nepřehledné uskladnění projektové dokumentace k celé stavbě. Dokumentace nebyla kompletně na jednom místě a vyhledávání jednotlivých výkresů tak bylo pro pracovníky často velice složité a časově náročné.  

Naše služby využívá více než 500 našich klientů
Škoda
Central Group
Tatra
ŘSD ČR
Pragoprojekt
Sagasta
Centroprojekt
Sudop Praha
Aero Vodochody
Streicher
Jsme váš spolehlivý dodavatel

Jsme váš spolehlivý dodavatel

---------

Patříme mezi nejvýznamnější poskytovatele velkoformátového tisku, proto se dokonale vyznáme ve stavební a projektové dokumentaci. Poradíme si také s digitalizací dokumentů. Vše bez chyb roztřídíme, naskenujeme, opatříme štítky a vrátíme zpět ve stejném stavu.

Máte zájem o naše služby a řešení nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám nebo zavolejte.

-----------
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up 24/7
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies