Velkoformátový tisk projektové a realizační dokumentace

-----------

Vaše velkoformátové dokumenty či projektovou dokumentaci v perfektní kvalitě vytiskneme, orazítkujeme, zabalíme, zkompletujeme a dovezeme na vaši adresu – kdykoliv a se zárukou dodání.

Máme k dispozici aplikaci, přes kterou můžete jednoduše zadávat zakázky do tisku bez datové limitace. Samozřejmostí je také zabezpečený HTTPS přenos, notifikace o stavu zakázky a podrobná historie realizovaných objednávek se všemi potřebnými účetními detaily. 

Velkoformátový tisk projektové a realizační dokumentace

Proč Copy General?

---------
>
Naše produkční středisko je vybavené několika stroji HP PageWide XL a pracuje 24/7.
Díky tomu vám garantujeme odevzdání přesně na čas , abyste stihli deadline a nemuseli si lámat hlavu s tiskem.
>
Dokumenty nahrajete na 2 kliknutí.
O vše ostatní se postaráme.
>
Vaše data jsou u nás v bezpečí
díky šifrovanému digitálnímu přenosu dat pomocí aplikace Planroom.
>
Kompletace a doprava
– dokumentaci zkompletujeme, zabalíme a přivezeme

Komplexní řešení pro tisk projektové i realizační dokumentace a velkoformátových výkresů

---------
Tisk a kompletace projektové dokumentace

Tisk a kompletace projektové dokumentace

---------

Funguje to rychle a jednoduše: zašlete nám na pár kliknutí vaše tiskové podklady pomocí zabezpečené šifrované aplikace. Vaši zakázku vyřídíme kdykoliv – navíc můžete její stav sledovat online. Dokumentaci vytiskneme v prvotřídní kvalitě se správnou tloušťkou čar, zkompletujeme, orazítkujeme, zabalíme a pokud si to budete přát, dovezeme na vaši adresu. Celý proces máte plně pod kontrolou a se zárukou dodání.

K oskenované dokumentaci přidáme veškerá potřebná metadata, nahrajeme vše do cloudu, a pokud bude dokumentace více, rádi vám ji uspořádáme do přehledného archivu. 

Na jakých strojích tiskneme?

---------

Používáme špičkové velkoformátové tiskárny HP PageWide XL s tiskovou rychlostí až 30 A1 za minutu a do šíře tiskovin až 101,6 cm. Díky nim zvládneme pokrýt celý výrobní proces od předtiskové přípravy až po finální zpracování včetně skládání.

Na jakých strojích tiskneme?

Jak jsme pomohli našim klientům?

Společnost Sweco Hydroprojekt je přední evropská technická, architektonická a poradenská společnost, která šetrně využívá přírodních zdrojů a snižuje negativní vlivy na životní prostředí v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Její zaměstnanci mají kvalifikaci a zkušenosti v nejrůznějších oborech od hydraulického přes stavební a strojní až po elektrotechnický a finanční. Působí především na trhu v Česku a na Slovensku, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. 

Společnost Jakub Cigler Architekti je architektonické studio, které se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou. Jeho návrhy byly dokonce mnohokrát oceněny a jméno Jakuba Ciglera znají mnozí, a to nejen z řad odborné veřejnosti. Proto je nám ctí, že jsme mohli ateliéru poradit a pomoci s tiskem výkresové dokumentace, kterou s přibývajícím množstvím zakázek už sami nestíhali.  

Společnost Benefit Print působí v Brně jako poskytovatel tiskových služeb se speciálním zaměřením na projekční a stavební společnosti, jejich služby ale hojně využívají i projektanti, architekti, reklamní agentury a grafická studia. Hlavním produktem Benefit Print je především tisk a kompletace projektové dokumentace, což je poměrně unikátní služba. A naším úkolem bylo ji trochu více podpořit. 

Naše služby využívá více než 500 našich klientů
Cigler
Afry
Obermeyer
Hochtief
Casua
Služby v  celé ČR i na Slovensku

Služby v  celé ČR i na Slovensku

---------

Ať už provozujete architektonické nebo designové studio nebo tisknete projektovou a realizační dokumentaci ve velkém objemu, jsme tu pro vás kdekoliv v Česku i na Slovensku. Tiskové řešení navíc přizpůsobíme na míru vašim potřebám od rychlého tisku a kompletace, přes pronájem tiskových strojů. 

Jsme nejvýznamnější poskytovatel tiskových řešení v České republice

---------

Jsme jediným autorizovaným partnerem HP v České republice a díky špičkovým technologiím dokážeme zpracovávat projektovou dokumentaci v nejvyšší možné kvalitě. Vaše data jsou u nás navíc v bezpečí prostřednictvím šifrovaného přenosu dat.

Jsme nejvýznamnější poskytovatel tiskových řešení v České republice

Máte zájem o naše služby a řešení nebo se chcete na něco zeptat? Napište nám nebo zavolejte.

-----------
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
>
V pracovní dny se vám ozveme do 24 hodin
>
Máme více než 30 let zkušeností
>
Poskytujeme tiskový back-up 24/7
>
Jsme autorizovaným servisním partnerem HP
PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies