Copy General otevírá oficiální HP democentrum v  České republice

Tiskárny a skenery
25. 1. 2023

Hlavním důvodem vzniku předváděcího centra je možnost v praxi ukázat zákazníkům i obchodním partnerům práci s velkoformátovými tiskárnami. Provoz HP democentra zajistí lepší orientaci zákazníků v produktech a možnostech HP tiskáren a následný přesný výběr, který bude ve všech ohledech vyhovovat požadavkům uživatele.  

Copy General otevírá oficiální HP democentrum v  České republice

Jaké služby vám v democentru nabídneme? 

Democentrum velkoformátových tiskáren HP DesignJet a Pagewide XL bude určeno pro prezentaci velkoformátových tiskáren pro koncové uživatele, kteří zvažují koupi těchto strojů. Nabízíme možnost odborných konzultací od HP experta týkající se tiskových zařízení HP DesignJet a tiskových materiálů HP. Tyto služby, které vám nabízíme zdarma, zahrnují také předvedení tiskových zařízení HP a zhotovení testovacích tisků.  

 

Testovací tisky z vlastních dat 

Kromě toho nabízíme i testovací tisky pro vzdálené klienty, kteří se nacházejí v jiných částech republiky a bylo by pro ně složité se do předváděcího centra dostavit osobně. V takovém případě klient zašle tisková data, která následně vytiskneme a výtisky mu zašleme zpět na jeho adresu, spolu s informacemi o době a tisku a spotřebě inkoustu. Zákazníkovi tedy poskytneme důležité informace o kvalitě tisku a celkových nákladech. 

 

Těšíme se na vás na Smíchově! 

Během léta jsme vybudovali a otevřeli předváděcí centrum v prostorách Copy General na adrese Křížová 4, Praha 5 – Smíchov. Rádi bychom připomněli, že jsme získali ocenění HP Partner roku 2018, 2019, 2020 a 2021. Současně jsme největším DesignJet partnerem (1. a 2. místo). 
 

Sdílet článek na sociálních sítích: > > >
Kontaktujte nás

Další články

Udržitelnost považuje za důležitou 78 % spotřebitelů. Jste mezi nimi nebo chcete svým klientům zdůraznit, že ve své firmě neberete ekologii na lehkou váhu? Chovejte se k přírodě šetrně díky vhodnému výběru tiskových technologií. Dnes už to díky moderním inkoustovým plotrům není tak těžké.

Vlastníte velkoformátovou inkoustovou tiskárnu, ale ztrácíte se v záplavě nabídky spotřebního materiálu? Lámete si hlavu s tím, jaký koupit inkoust, tiskovou hlavu nebo roli materiálu, aby do tiskárny pasovaly a nestály jmění? Poradíme vám, jak při výběru neudělat chybu.

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2023 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies