Copy General otevírá oficiální HP democentrum v  České republice

Tiskárny a skenery
25. 1. 2023

Hlavním důvodem vzniku předváděcího centra je možnost v praxi ukázat zákazníkům i obchodním partnerům práci s velkoformátovými tiskárnami. Provoz HP democentra zajistí lepší orientaci zákazníků v produktech a možnostech HP tiskáren a následný přesný výběr, který bude ve všech ohledech vyhovovat požadavkům uživatele.  

Copy General otevírá oficiální HP democentrum v  České republice

Jaké služby vám v democentru nabídneme? 

Democentrum velkoformátových tiskáren HP DesignJet a Pagewide XL bude určeno pro prezentaci velkoformátových tiskáren pro koncové uživatele, kteří zvažují koupi těchto strojů. Nabízíme možnost odborných konzultací od HP experta týkající se tiskových zařízení HP DesignJet a tiskových materiálů HP. Tyto služby, které vám nabízíme zdarma, zahrnují také předvedení tiskových zařízení HP a zhotovení testovacích tisků.  

 

Testovací tisky z vlastních dat 

Kromě toho nabízíme i testovací tisky pro vzdálené klienty, kteří se nacházejí v jiných částech republiky a bylo by pro ně složité se do předváděcího centra dostavit osobně. V takovém případě klient zašle tisková data, která následně vytiskneme a výtisky mu zašleme zpět na jeho adresu, spolu s informacemi o době a tisku a spotřebě inkoustu. Zákazníkovi tedy poskytneme důležité informace o kvalitě tisku a celkových nákladech. 

 

Těšíme se na vás na Smíchově! 

Během léta jsme vybudovali a otevřeli předváděcí centrum v prostorách Copy General na adrese Křížová 4, Praha 5 – Smíchov. Rádi bychom připomněli, že jsme získali ocenění HP Partner roku 2018, 2019, 2020 a 2021. Současně jsme největším DesignJet partnerem (1. a 2. místo). 
 

Sdílet článek na sociálních sítích: > > >
Kontaktujte nás

Další články

Technologie stále uhánějí dopředu mílovými kroky a my máme radost, že vám s příchodem nového roku můžeme představit i nové modely tiskáren HP, které jsou opravdu revoluční. Jistě vytrhnou trn z paty mnoha firmám, a to zejména pro jejich obrovskou všestrannost.

I když se zdají jako běžná kancelářská zařízení, i tiskárny mají bezpečnostní pravidla, která byste měli znát a dodržovat, pokud nechcete, aby vám někdo ukradl firemní data nebo si na ní jen tak tisknul celé Tři Mušketýry. 

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies