Tiskněte A4, A3 i velké formáty pomocí revolučních modelů HP tiskáren

Tiskárny a skenery
29. 1. 2024

Technologie stále uhánějí dopředu mílovými kroky a my máme radost, že vám s příchodem nového roku můžeme představit i nové modely tiskáren HP, které jsou opravdu revoluční. Jistě vytrhnou trn z paty mnoha firmám, a to zejména pro jejich obrovskou všestrannost.

Tiskněte A4, A3 i velké formáty pomocí revolučních modelů HP tiskáren

Řada plotrů HP DesignJet T850 a T950  

Představujeme novou řadu nabízející nejjednodušší a nejefektivnější* tisk ve formátu A4 až A0 na světě. I když to na první pohled možná působí trochu nadneseně, třeba změníte názor, až zjistíte, že tyto tiskárny dokáží efektivně tisknout na listy A4 nebo A3 i role, a to bez nutnosti ručního přepínání

Už tedy nepotřebujete A3 tiskárnu a k ní ještě velkoformátovou tiskárnu, která by si poradila s projektovou dokumentací, tiskem velkých grafik, podkladů pro prezentace a prakticky čímkoliv, na co si vzpomenete. Zkrátka máte jen jeden stroj, se kterým může pohodlně pracovat celá firma, a navíc je jednoduchý na obsluhu.  

Oba plotry navíc můžete pořídit v multifunkční verzi kombinované s kopírováním a skenováním. 

*V oficiálních produktových listech od HP je přesně uvedeno, jak k tomuto závěru došli.

 

Tiskárna HP DesignJet T850 

DesignJet T850

 • Vstupní zásobník pojme 50 listů A3 a tiskne rychlostí 90 výtisků A1 za hodinu.  
 • Její 130/300 ml kazety HP Flex Tech znamenají méně prostojů kvůli výměnám. S voděodolným a světlostálým inkoustem navíc dosáhnete vysoce kvalitního tisku výkresů CAD a vizualizací ve všech formátech. 
 • Obsahuje také technologii HP Wolf Pro Security, která chrání tiskárnu a vaše data před kybernetickými hrozbami. 
 • Navíc je vyrobená z 35 % recyklovaných plastů a umožňuje automatické plánované zapínání i vypínání tiskárny, takže vám pomůže plnit vaše ekologické cíle.  

 

Tiskárna HP DesignJet T950 

DesignJet T950

 • Pomůže vám rychle a jednoduše dokončit velkoobjemové tisky pomocí organizéru listů a stohovače až pro 40 stran. 
 • Dosáhne rychlosti až 120 stran A1 za hodinu
 • Díky integrovanému vstupnímu a výstupnímu zásobníku, které třídí stránky podle formátu, můžete bez problémů tisknout úlohy ve formátu A4 a A3. 
 • Rovněž je z 35 % vyrobená z recyklovaného plastu a umožňuje nastavit automatické vypínaní.

 

Velkoformátová tiskárna HP DesignJet XL 3800

DesignJet XL 3800

 • Nejrychlejší velkoformátová multifunkční tiskárna HP ve své třídě. 
 • Je navržená pro tisk vysoce kvalitních CAD výkresů, vizualizací, plakátů i fotek. Tiskne až 6 barevných stran A1/D za minutu a první stránku vytiskne za pouhých 20 sekund. 
 • Nabízí i kopírování a integrované skenování
 • Kromě dvou šuplíků a integrovaného stohovače na 100 stran má i možnost připojit online skládačku pro ještě snadnější správu tiskových úloh. 
 • V neposlední řadě vám usnadní práci předním dotykovým displejem s intuitivním ovládáním a uhlopříčkou 381 mm. 

 

Už chápete naše nadšení? Pokud i vás některá z tiskáren výše zaujala a rádi byste se o ní dozvěděli více informací nebo ji u nás rovnou poptali, neváhejte se na nás obrátit. U některých vybraných modelů navíc nabízíme i pronájem a u všech HP tiskáren vám v rámci tovární záruky garantujeme opravu přímo u vás ve vaší společnosti

Sdílet článek na sociálních sítích: > > >
Kontaktujte nás

Další články

Zjistěte, jak vám digitalizace a velkoformátový tisk usnadní práci a sdílení vašich vizí s okolním světem. V architektuře a designu, kde je vizualizace konceptů naprosto nezbytná a způsob prezentace nápadů ovlivňuje, zda vám klient dá zelenou, budou právě tyto technologie vašimi skvělými spojenci. 

Volba správné náplně do tiskárny zvyšuje kvalitu vašich tisků, ale také prodlužuje životnost vaší tiskárny a zajišťuje, že výstupy dostanete v potřebné kvalitě hned při prvním vytisknutí. Výběrem správných náplní do tiskáren si tak ve finále ušetříte práci. Tohle všechno víte, ale přesto vám dělá problém se v náplních zorientovat? Tak přesně pro vás jsme připravili tento přehled.

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies