Ušetřili jsme čas a zjednodušili práci architektonickému studiu Jakub Cigler Architekti

Autor:
30. 11. -0001

Společnost Jakub Cigler Architekti je architektonické studio, které se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou. Jeho návrhy byly dokonce mnohokrát oceněny a jméno Jakuba Ciglera znají mnozí, a to nejen z řad odborné veřejnosti. Proto je nám ctí, že jsme mohli ateliéru poradit a pomoci s tiskem výkresové dokumentace, kterou s přibývajícím množstvím zakázek už sami nestíhali.  

Mise  

Než začala naše spolupráce, dělali si ve studiu tisk sami projektanti, měli však problém se stávajícím tiskovým zařízením, které potřebovalo vyměnit, a navíc zbytečně ztráceli kompletací tisku mnoho hodin. Proto nás oslovili, abychom jim pomohli. A my se rozhodli to vzít pevně do rukou a nabídli jsme studiu komplexní externí tiskové služby. Vybrali jsme vhodný plotr pro náhledové tisky a převedli všechny procesy s tiskem spojené k nám do Copy General. Projektanty jsme dostatečně proškolili, aby byla spolupráce co nejjednodušší. 

Dalším úkolem, který jsme řešili, bylo rozdělení nákladů na dané projekty a jejich hlídání. Předtím totiž firma nebyla schopná přesně vyčíslit, na kolik je tisk vlastně přijde. Proto jsme se domluvili i na sledování a hlídání nákladů.  


Řešení  

Převedli jsme tedy všechny tisky na vybraný plotr do našeho produkčního střediska, a to pomocí online objednávky. Do té jsme studiu vytvořili jedinečný přístup pod uživatelským jménem a heslem. Pro přehlednost je zakázka zadaná vždy pod číslem projektu. Také rovnou evidujeme, kolik stál tisk pro daný projekt, a hlídáme, abychom nepřekročili stanovené limity.  

 

Výsledek 

Díky outsourcování tisku na naši společnost mají projektanti volné ruce jen na projektování a nemusí se zdržovat tiskem (navíc na nevyhovujícím zařízení). Studio má záruku, že se může spolehnout na to, že dostane potřebný projekt vytištěný v domluvený termín v perfektní kvalitě. V minulosti se totiž projektanti také potýkali s nejednotným vzhledem výstupů, které mají nyní identickou podobu. Navíc studio nemusí hlídat náklady na tisk k projektu, to za ně kontrolujeme my. 

Outsourcování tisku projektové dokumentace na Copy General byl skvělý krok, který nám ušetřil mnoho starostí, a především to nejcennější – čas. Hodiny, které se projektanti museli zabývat tiskem, teď mohou věnovat smysluplnější a zajímavější práci přímo na projektech. Objednání tisku je snadné a vždy všechno dostaneme včas. Za spolupráci s Copy General jsme opravdu rádi,“ říká majitel studia docent Jakub Cigler. 

>

Outsourcování tisku projektové dokumentace na Copy General byl skvělý krok, který nám ušetřil mnoho starostí, a především to nejcennější – čas. Hodiny, které se projektanti museli zabývat tiskem, teď mohou věnovat smysluplnější a zajímavější práci přímo na projektech. Objednání tisku je snadné a vždy všechno dostaneme včas. Za spolupráci s Copy General jsme opravdu rádi.

Jakub Cígler
Kontaktujte nás

Další případové studie

Společnost Sweco Hydroprojekt je přední evropská technická, architektonická a poradenská společnost, která šetrně využívá přírodních zdrojů a snižuje negativní vlivy na životní prostředí v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Její zaměstnanci mají kvalifikaci a zkušenosti v nejrůznějších oborech od hydraulického přes stavební a strojní až po elektrotechnický a finanční. Působí především na trhu v Česku a na Slovensku, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. 

Společnost Benefit Print působí v Brně jako poskytovatel tiskových služeb se speciálním zaměřením na projekční a stavební společnosti, jejich služby ale hojně využívají i projektanti, architekti, reklamní agentury a grafická studia. Hlavním produktem Benefit Print je především tisk a kompletace projektové dokumentace, což je poměrně unikátní služba. A naším úkolem bylo ji trochu více podpořit. 

Národní divadlo v Praze vám asi nemusíme nijak blíže představovat. Každý z nás se ve škole učil o tom, jak si na něj národ nastřádal i o jeho nešťastném vyhoření. Dnes patří mezi národní klenoty s celou řadou scén. Měli jsme tedy velkou radost, když se na nás z Národního divadla obrátili s netradičním požadavkem.

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies