Tiskneme kulisy pro Národní divadlo a šetříme výtvarníkům čas

Autor:
16. 8. 2023

Národní divadlo v Praze vám asi nemusíme nijak blíže představovat. Každý z nás se ve škole učil o tom, jak si na něj národ nastřádal i o jeho nešťastném vyhoření. Dnes patří mezi národní klenoty s celou řadou scén. Měli jsme tedy velkou radost, když se na nás z Národního divadla obrátili s netradičním požadavkem.

Mise 

V Copy General jsme připraveni i na nestandardní úkoly, takže požadavek Národního divadla byl pro nás přesně to pravé. Potřebovali potisknout jejich vlastní materiál, protože všechny ostatní, které se k potištění běžně nabízí, jim nevyhovovaly. A to především kvůli struktuře, šířce či nežádoucímu lesku při nasvícení. 

Řešení  

Potiskli jsme tedy materiál, který jejich malíři následně dokreslí. Vytvořili jsme pro ně tak jakousi šablonu, od které se mohli odrazit a ušetřit tak spoustu času.

Výsledek 

Díky tomu vznikla kulisa, kterou si výtvarnici sešijí a domalují podle potřeby. Je to pro ně mnohem rychlejší řešení, než kdyby začínali od nuly. S výsledkem byli natolik spokojení, že plánujeme další spolupráci a oslovujeme i ostatní divadla.

 

Kontaktujte nás

Další případové studie

Společnost Sweco Hydroprojekt je přední evropská technická, architektonická a poradenská společnost, která šetrně využívá přírodních zdrojů a snižuje negativní vlivy na životní prostředí v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Její zaměstnanci mají kvalifikaci a zkušenosti v nejrůznějších oborech od hydraulického přes stavební a strojní až po elektrotechnický a finanční. Působí především na trhu v Česku a na Slovensku, zároveň se stále častěji zapojuje do mezinárodních projektů. Hlavní sídlo má v Praze, oblastní kanceláře v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. 

Společnost Jakub Cigler Architekti je architektonické studio, které se řadí mezi přední české ateliéry zabývající se progresivní architekturou. Jeho návrhy byly dokonce mnohokrát oceněny a jméno Jakuba Ciglera znají mnozí, a to nejen z řad odborné veřejnosti. Proto je nám ctí, že jsme mohli ateliéru poradit a pomoci s tiskem výkresové dokumentace, kterou s přibývajícím množstvím zakázek už sami nestíhali.  

Společnost Benefit Print působí v Brně jako poskytovatel tiskových služeb se speciálním zaměřením na projekční a stavební společnosti, jejich služby ale hojně využívají i projektanti, architekti, reklamní agentury a grafická studia. Hlavním produktem Benefit Print je především tisk a kompletace projektové dokumentace, což je poměrně unikátní služba. A naším úkolem bylo ji trochu více podpořit. 

PLAN by Copy General
Na trhu se vyznáme. Poradíme vám nejvhodnější řešení přesně podle vašich potřeb i rozpočtu.
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies